O nas

icon04_about

Perfekcyjne i profesjonalne podejście do zawodu wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Aby sprostać rosnącym wymaganiom stawianym przez rynek pracy, oferujemy różne formy kształcenia i doskonalenia zawodowego.

icon02_about

Właśnie w tym zakresie chcemy Państwu pomóc, dać teoretyczne i praktyczne rozwiązania, pokazać jak ciekawiej i w zupełnie nowy sposób podejść do danego tematu.

icon03_about

Nasz zespół wykładowców i konsultantów to grono wysokiej klasy specjalistów wywodzących się z placówek naukowych i ośrodków badawczych.

icon04_about

Stale inwestujemy w bazę dydaktyczną i szkolenie kadry. Dzięki temu możemy przyjmować różnorodne zadania i zlecenia, także od najbardziej wymagających spośród Państwa.

Zapraszamy do współpracy w przekonaniu, że kompetencja kadry oraz jakość prowadzonych zajęć spełnią Państwa oczekiwania.

skontaktuj się z nami

Administratorem Danych Osobowych jest Anetta Pełka prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Anetta Pełka – PPHU „BAPEX”, ul. Wrzosowa 7, 98-330 Pajęczno. Podanie danych jest dobrowolne. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprostowania danych, możliwość przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W razie stwierdzenia naruszeń ochrony Pani/Pana danych osobowych, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.