O nas

Projektujemy zgodnie z indywidualnymi założeniami Inwestora w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie, które są gwarancją wykonania dokumentacji projektowej najwyższej jakości.

Współpraca z Klientem odbywa się na zasadzie etapowym z uwagi na dokładność i rzetelność jaką się cechujemy - wykonujemy projekty począwszy od koncepcji po całościową dokumentację techniczną (rozmieszczenie nasadzeń, projekt oświetlenia, nawodnienia, nawierzchni) oraz  w pełni realistyczne wizualizacje 3D.

Pracujemy na profesjonalnych i najnowocześniejszych oprogramowaniach projektowych dostępnych na rynku, dzięki czemu jakość produktu finalnego jest na najwyższym poziomie.

Ciekawość świata w połączeniu z architekturą krajobrazu daje nam niepohamowane możliwości w zmienianiu mikro
i makro przestrzeni.

Projektowanie ogrodów przy domach jednorodzinnych i budynkach użyteczności publicznej, aranżacje zieleni miejskiej, zagospodarowania placów zabaw i ogrodów zimowych to jedynie część wyzwań, przed którymi stajemy jako branża architektury krajobrazu.

skontaktuj się z nami

Administratorem Danych Osobowych jest Anetta Pełka prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Anetta Pełka – PPHU „BAPEX”, ul. Wrzosowa 7, 98-330 Pajęczno. Podanie danych jest dobrowolne. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprostowania danych, możliwość przeniesienia do innego administratora oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. W razie stwierdzenia naruszeń ochrony Pani/Pana danych osobowych, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.